bilgi merkezi


 

Ürünler üzerine yapılan baskılar kalıcı mıdır?

A3market Kupalarına 200 Derecede Baskı yapılmaktadır,Baskı kalıcıdır herhangi bir silinme İle karşılaşmazsınız.

Uzun Süre Kalıcı Baskı. Bulaşık Makinesinde Kullanmanızı Önermiyoruz,
Elde yıkma işleminde ise bardağınızı çizecek metaryellerin kullanımından kaçınmanızı tavsiye ediyoruz..

Bilgisayarımdaki veya kendime ait bir resmi bardak üzerine ekleyebilir miyim ?

Evet. İnternette bulduğunuz bir resmi veya herhangi bir fotoğrafı bardak üzerine tasarlayabiliriz.Tek şart resminizin 500×500 px veya üstünde bir boyutta olması 🙂

Yapılan baskılar da renkler birebir aynı mıdır?

Özel Baskılarda (Fotoğraf Baskı) Fotoğrafın Kalitesiyle orantılı birebir renk alınamayabilir.
A3market tasarımlarında renk uyumu sorunsuzdur.

Mobilya Kurulumu
Ödeme seçenekleri nelerdir?

Bonus, World, Maximum, CardFinans ve Paraf’a ait kredi kartları ile taksitli olarak ödeme de yapabilirsiniz. Taksitli ödeme işlemi, ödeme ekranınızda kart bilgilerinizi girdikten sonra aktif olacaktır.

Kapıda ödeme seçeneği Siparişinize Ek +5 TL

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Bonus, World, Maximum, CardFinans ve Paraf’a ait kredi kartları ile taksitli olarak ödeme de yapabilirsiniz.
Taksitli ödeme işlemi, ödeme ekranınızda kart bilgilerinizi girdikten sonra aktif olacaktır.

Kargo ücreti ne kadar?

Tüm Türkiye’ye Kargo ÜCRETSİZ!

Sipariş aşamasındaki güvenlik nasıl oluşuyor?

SSL (Secure Security Layer) tarafından korunmaktadır. SSL, server’ı her türlü tehlike ve saldırıya karşı koruyan bir güvenlik teknolojisidir. Yani bilgilerinizin (Kişisel bilgileriniz, Kredi kartı bilgileriniz vs.) browser’ınızdan (Internet Explorer, Netscape vb.) bizim Server ‘ımıza gelirken güvenli bir şekilde gelmesini sağlamaktadır.

Sipariş verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?

Değişiklik yapabilmemiz için siparişinizin “Kişiye Özel” olmaması gerekir. “Kargo Aşamasında” ki bir sipariş üzerinde değişiklik yapmak malesef mümkün değildir. Bu nedenle hatanızı fark eder etmez mail veya telefon yolu ile bize ulaşırsanız hemen istediğiniz değişikliği yapabiliriz.

Sipariş iptal ve iade şartları nelerdir?

İade:

100% müşteri memnuniyeti amaçlayan Avcumda, kendi tarafından kaynaklanan hataları hemen telafi eder. Ve ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir.

İade edilecek ürünler için şu adımlar takip edilir.

1- Şikayet sahibinin iddiası sipariş detayları bölümünden dikkatlice incelenir.
2- Gerekirse şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği yerin veya ürünün fotoğrafı istenir.
3- Üründe Avcumda’dan kaynaklanan herhangi bir hata var ise, hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır.

Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak yapılır ve size tekrar gönderilir.

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

Tarafımızdan yapılan bir hatada ödeme iadesi yapılmaz. Ürünün yenisi ve doğrusu bedelsiz olarak hazırlanır ve size tekrar gönderilir.
Ancak ürünlerimiz tamamen size özel olduğu için, sizden kaynaklanan hatalardan dolayı iade alamamaktayız. Bu nedenle gerek dizaynda, gerekse beden seçiminde lütfen dikkatli olun.

Sipariş İptali:

Siparişinizi işleme alınmadan yani “Yeni” konumunda iken iptal edebilirsiniz. “Üretimde” konumunda olan siparişiniz artık işleme alındığı için iptal etme hakkınız olmayabilir. Sipariş iptali tarafımızdan yapılmaktadır. İptal etmek için mail veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Şifremi unutursam ne olacak?

Şifrenizi unuttuğunuzda “Şifremi Unuttum” bölümüne girip kayıtlı olan mail adresinizi yazarsanız bilgileriniz mail adresinize otomatik olarak atılacaktır.

Mobilya Montajı